חופשה בצפון עם ילדים

 

חופשה בצפון עם ילדים – חוויה משפחתית בלתי נשכחת בקיבוץ מזרע


כאשר אנחנו פותחים את אלבומי התמונות המשפחתיים שלנו מהילדות, אנחנו נתקלים בתמונות מלאות בחיוכים ושמחה. הנה אנחנו עם הורינו בטיול מדברי מלהיב ואתגרי והנה אנחנו טובלים בנחל וקופאים מקור כשהורינו מחכים בחוץ עם מגבת נעימה, הנה אנחנו מאכילים פרה ברפת לצד סבתא והנה אנחנו משחקים בכדורגל עם האחים על מרבד דשא מטופח. התמונות הללו לוכדות רגעים של אושר, כאלו שבמקרים רבים צולמו בחופשות משפחתיות שנותרו כזיכרון משפחתי קסום. הזיכרונות האלו הם גם מה שאנו רוצים להעביר לילדים שלנו, ואת החוויות הללו אנו רוצים לשחזר אתם, באותה ארץ יפה שבה גדלנו.
בעבור רבים מאיתנו, הדרך הטובה ביותר לחוות את הטבע הישראלי וליהנות מאווירה אמיתית של חופשה היא לצאת מערי המרכז ולעלות צפונה. חופשה בצפון עם ילדים מאפשרת לשלב מגוון בילויים וחוויות וליצור זיכרון בלתי נשכח שייכנס ישר לאלבום המשפחתי שלנו. השאלה היא לאן נוסעים וכיצד מוודאים שכל בני המשפחה ייהנו ויירגעו ממה שהם נהנים לעשות?
תכנון לא נכון של חופשה בצפון עם ילדים עשוי להיגמר באכזבה. הרי כל הורה יודע שכאשר הילדים משתעממים ולא נהנים – אף אחד לא יוכל ליהנות מהטיול. על כן, חשוב שהחופשה תתוכנן תוך מחשבה על הרכב המשתתפים, על הגילאים שלהם ועל הפעילויות שהם נהנים מהן. הבעיה היא – כיצד משלבים את הכול ביחד?
התשובה לכך היא למצוא מקום אחד שבו תוכלו להעביר יחד זמן משפחתי ממושך עם הרבה פעילויות ואפשרויות ליהנות ולהירגע בלי נסיעות ממושכות – כפר נופש בצפון שמציע לינה, אירוח, ארוחות ומגוון אטרקציות לילדים הוא בדיוק מה שאתם צריכים. בקיבוץ מזרע תמצאו אירוח כפרי בצפון שמתאים במיוחד למשפחות עם ילדים. מרבדי הדשא הקיבוציים, האווירה הרגועה והביטחון לתת לילדים לשוטט ולגלות בעצמם את הסביבה הופכים את החופשה במזרע לאידיאלית למשפחות מטיילות. אז מה עושים עם הילדים במזרע? הנה כמה טעימות:

הבריכה שלנו


כשחושבים על אירוח קיבוצי בצפון – חושבים על בריכת שחייה מפנקת ושלווה מוקפת בדשא ובפינות מוצלות. ואכן, חופשה בצפון עם ילדים חייבת לכלול בילוי במים קרירים, במיוחד בעונת הקיץ החמה. אתם, ההורים, תוכלו ליהנות עם הילדים הקטנים במים או לתפוס פינה נעימה בצל, כשמולכם נופי העמק הקסומים, כשהילדים הגדולים ייהנו בתוך הבריכה ובסביבתה תחת השגחת מציל.  

פינת החי שלנו


אין כמעט ילד שאינו אוהב בעלי חיים, ובפינת החי של קיבוץ מזרע יוכלו ילדיכם ליהנות מפגישה קרובה ואינטימית עם חיות משק שונות כגון טווסים, חמוסים ותוכים ואפילו ללטף ארנבות, בעדינות כמובן. כך תוכלו להעביר שעה מהנה ורגועה ולצלם כמה תמונות חמודות במיוחד.

סיור חקלאי או ביקור במוזיאון


 ואם אנחנו עם הילדים בקיבוץ, לא כדאי ללמוד עליו קצת? אנו מציעים לכם להכיר את הקיבוץ מזווית מיוחדת ואישית, כאשר תבקרו במוזיאון מזרע הקטנה המציג את ההיסטוריה של המקום ומעניק חוויה קסומה של מסע בזמן לכם ולילדים. תוכלו גם להצטרף לסיור חקלאי בשדות הקיבוץ שבו תלמדו מעט על עבודת אנשי האדמה ודרכו תוכלו להרגיש מקרוב את התלמים והגידולים שמהם צמחה ההתיישבות המשגשגת בעמק יזרעאל. כך תהפכו חופשה בצפון עם ילדים לכזו שיש לה ערך מוסף חינוכי וערכי. 
בעוד שנים רבות, כאשר תפתחו את האלבומים המשפחתיים שלכם ושל ילדיכם, יעלו מבין הדפים חיוכים רבים שצולמו בחופשות שביליתם יחד כמשפחה. אתם כבר יכולים לדמיין את התמונות מהחופשה הזאת בקיבוץ מזרע?
להזמנת מבצעים וחבילות היכנסו https://www.mizrabb.co.il/special-offers