נופש בצפון למשפחות עם בריכה

כאשר הקיץ מגיע והילדים יוצאים לחופשות, ההורים מחפשים מקומות מפלט מהחום ומהשעמום. בין אם מדובר בחופשת הקיץ הארוכה ובין אם מדובר בחופשות החגים המקוטעות, המחשבה על שהייה בבית עם הילדים במשך ימים רבים אינה מעודדת אותנו. הפיתרון בעבור משפחות רבות הוא לתכנן חופשה נפלאה ומלהיבה לכל המשפחה שתעניק לכולם פסק זמן יקר מהשגרה ותשאיר לכולם זיכרונות משפחתיים יקרי ערך.
האפשרויות רבות ומגוונות, אך לאלו מאיתנו החולמים על חופשה רגועה ונעימה להורים המשלבת גם הרפתקאות ועניין רב לילדים מומלץ לצאת מן העיר ולצאת צפונה, אל עבר עמק יזרעאל. בקיבוץ מזרע, השוכן בלבו של העמק הירוק, תוכלו ליהנות מכפר נופש באווירה נינוחה ואינטימית שיעניק לכם טעימה יוצאת דופן מהווי הקיבוץ. ואם חשבתם על נופש בצפון למשפחות עם בריכה – אז הגעתם בדיוק למקום הנכון.

אירוח בקיבוץ מזרע

אירוח בקיבוצים בצפון – משנים אווירה


כאשר אתם יוצאים לנופש בצפון עם הילדים, אתם מבקשים ליצור חוויה מגבשת ומקרבת לכל המשפחה. על מנת להצליח בכך, חשוב שכולם ייהנו – גם הילדים וגם ההורים. אירוח בקיבוצים בצפון משלב באופן אידיאלי בין ההנאה של ההורים ושל הילדים – המרחבים הפתוחים והבטוחים בקיבוץ יעניקו לילדים מרחב למידה והתנסות באווירה שהיא חדשה ומרגשת בעבורם, הרפת, פינת החי ושדות הקיבוץ יקרבו אותם אל הטבע ואל האדמה וחדר האוכל המשותף יותיר להם זיכרון מיוחד של החיים המשותפים בקיבוץ. בכך מאפשרים הקיבוצים חוויה מיוחדת של אירוח כפרי בצפון באווירה של פעם ובקצב חיים רגוע במיוחד.
בכפר הנופש של קיבוץ מזרע תוכלו ליהנות מכל זאת ועוד. אתם מוזמנים ללון עם ילדיכם בחדרים משפחתיים נוחים ונעימים וליהנות בכל יום מבילויים שונים ברחבי הקיבוץ ובסביבתו – מביקור במוזיאון ההיסטורי שלנו ועד ארוחה בחדר האוכל הקיבוצי, מליטוף ארנבות בפינת החי ועד משחק כדורגל על הדשא שמקיף את חדרי האירוח, מטיול בשדות הקיבוץ או בשביליו ועד יציאה אל הטבע או לאתרי התיירות שבסביבה. וכמובן הבריכה...


נופש בצפון למשפחות עם בריכה – מתקררים ונהנים


בהכירנו את נפשם של ילדים, אנו יודעים כי הבילוי המועדף עליהם יהיה הבריכה הנפלאה שלנו, שבה הם ייהנו משעות רבות של השתכשכות במים עם הפסקות קצרות למנוחה על הדשא. הבריכה בקיבוץ מזרע עומדת בכל תקני הבטיחות והבריאות ומעניקה להורים שלווה וביטחון בעת שהילדים נהנים במים, עם ההורים או בלעדיהם. וההורים? הם יכולים לטבול ולהשתולל כמו ילדים או להירגע בצל אל מול נופי העמק הקסומים. בעת עונת הרחצה, הבריכה פתוחה בכל ימות השבוע ולאורך כמעט כל שעות היום ומאוד יכול להיות שתמצאו את עצמכם חוזרים אליה עם הילדים שוב ושוב במהלך ימי שהותכם בקיבוץ.
בעבור רבים מאיתנו, החיפוש אחר נופש בצפון למשפחות עם בריכה יכול להיות משימה מורכבת. אנו מחפשים מקום שבו נוכל ליהנות משקט ושלווה בלי צפיפות מוגזמת, ממתקנים איכותיים ומתוחזקים היטב וכל זאת במרחק שאינו גדול מדי מהמרכז, ולא תמיד קל למצוא זאת. אירוח כפרי בקיבוץ מזרע הוא התשובה הנכונה – חדרי אירוח נעימים, אווירה נעימה ופסטורלית, מגוון אפשרויות בילוי ובריכה נהדרת הם כל מה שאתם צריכים על מנת ליצור חוויות משפחתיות מדהימות בקיץ הקרוב.