חופשה משפחתית בצפון

צפון הארץ הוא אחד האזורים המתבקשים והפופולאריים ביותר לחופשה משפחתית, ממגוון סיבות שונות - הטבע המרהיב, מזג האוויר הנוח בעונות החמות והמרשים ומרהיב ביופיו בעונת החורף, שפע האטרקציות ומסלולי הטיולים ועוד. עבור כל מי שמתכנן/ת חופשה משפחתית בצפון, יש לנו המלצה חמה ביותר עבורכם אשר עשויה לפשט מאוד את כל תהליך תכנון החופשה, ולהבטיח כי היא תהיה מפנקת, נעימה ומלאת עניין עבור כל חברי השבט. חופשה באזור עמק יזרעאל, בפרט עם בחירה נבונה של מקום האירוח בו נשהה, יכולה להיות החופשה המושלמת והבלתי נשכחת אליה תרצו לחזור שוב ושוב.
 

מדוע דווקא עמק יזרעאל?

מיד נגיע להמלצה הספציפית שלנו בנוגע למקום אירוח בעמק יזרעאל אשר יהיה מושלם עבור כל חופשה משפחתית (או זוגית), אך לפני כן כמה מילים על האזור עצמו – מדוע כדאי לצאת לחופשה משפחתית בצפון דווקא בעמק יזרעאל? ובכן, בתור התחלה מדובר באזור מלא בטבע, ירוק, נופים מקסימים ונקודות עניין מסוגים שונים. העמק נמצא במרחק נסיעה קצר ביותר מהמרכז (למעשה, בערך באמצע הדרך מגוש דן לגליל העליון והצפון ה"רחוק"..) – מה שמהווה יתרון בפני עצמו עבור לא מעט אנשים המתגוררים במרכז, באזור ירושלים או השפלה ובדרום הארץ, ומעוניינים לחוות את הצפון אך לקצר את זמן הנסיעות. בנוסף, בעמק יזרעאל ניתן למצוא שילוב ייחודי של מוקדי תיירות מסוגים שונים – טבע ונופים ירוקים מצד אחד, אתרים היסטוריים ובעלי עניין תרבותי מצד שני, ומסלולי טיולים ואטרקציות לכל המשפחה בנוסף לכך. בעמק אינספור גנים לאומיים יפיפיים – פיסות טבע קטנות ומקסימות ו/או אתרים בעלי מורשת תרבותית והיסטורית מרתקת ובעלת חשיבות עצומה. הזדמנות טובה לא רק לבלות עם הילדים, אלא גם להעשיר אותם ואת המשפחה כולה בידע אודות ההיסטוריה של ארץ ישראל, התנועה הקיבוצית וכיוצ"ב, מונגש בצורה אטרקטיבית ומעניינת לכל הגילאים.

אירוח בקיבוץ מזרע
 

חופשה משפחתית בצפון בכפר הנופש של קיבוץ מזרע

ההמלצה החמה שלנו אותה כדאי מאוד לקחת בחשבון כאשר מתכננים חופשה משפחתית בצפון נוגעת כאמור למקום האירוח בו נשהה, אשר יכול לעשות את החופשה כולה למוצלחת ובלתי נשכחת. בהקשר זה אנו ממליצים בחום לבחון את כפר הנופש של קיבוץ מזרע כמקום האירוח האולטימטיבי למשפחות, כמו גם לזוגות. מדוע דווקא כפר הנופש של מזרע? ובכן, מלבד למיקום האטרקטיבי בליבו של עמק יזרעאל, בתוך טבע ירוק ובין שדות פסטוראליים, במובנים מסוימים כולל מקום זה את כל מה שאנחנו רוצים וצריכים מחופשה משפחתית בצפון, ולכן הזמנת חדרים בו יכולה להוות את הפעולה המרכזית והעיקרית שתצטרכו לעשות על מנת להבטיח חופשה מוצלחת ומהנה. כפר הנופש כולל חדרים מאובזרים ומפנקים לכל המשפחה, אך גם מיקום מצוין מבחינת פעילויות, אטרקציות, טיולים למיניהם וכו'.

בסביבת קיבוץ מזרע תמצאו, למשל, את הר תבור הכולל מסלולי הליכה נוחים לכל המשפחה, גנים לאומיים מלאי עניין דוגמת גן לאומי מעיין חרוד או בית שערים, שמורות טבע מרהיבות כמו שמורת האירוס הנצרתי, את גן לאומי תל מגידו המרתק מבחינת ההיסטוריה שהוא מציג ומנגיש לכל הגילאים ועוד. בקיבוץ עצמו אתם והילדים תיהנו ממדשאות רחבות ידיים לנוח ולשחק עליהן, בריכה מפנקת של הקיבוץ, סרטים ומופעים למיניהם, התנסות באכילה בחדר האוכל של הקיבוץ (חוויה שכדאי להכיר לילדים...), סיורים חקלאיים באזור, מוזיאון של התנועה הקיבוצית ועוד.

אירוח בקיבוץ בצפון

בקיצור – כל מה שצריך עבור חופשה משפחתית בצפון שתהיה מושלמת, מעניינת, מהנה ומרגיעה. בואו לנסות!