לינה בקיבוצים

אחת מאפשרויות הלינה והאירוח המעניינות והאטרקטיביות ביותר בעולם תיירות הפנים הישראלי היא זו של נופש ולינה בקיבוצים. בפרט, לינה בכפר נופש המופעל על ידי הקיבוץ, דוגמת כפר הנופש המפנק שלנו כאן בקיבוץ מזרע. בעוד הקיבוץ מהווה מקום נופש ייחודי ויוצא דופן בעולם התיירות, נרצה לסקור כאן כמה מהיתרונות העיקריים של אפשרות הלינה בקיבוץ במסגרת חופשה בארץ, יתרונות שעשויים בהחלט לגרום לכם לרצות לצאת לחופשה הבאה שלכם ספציפית בקיבוץ בארץ:  


הקרבה לטבע ולחקלאות הארץ ישראלית – קיבוצים, מטבעם, אינם שוכנים באזורים צפופים של הארץ המתאפיינים בריכוזי אוכלוסייה גדולים (דוגמת מרכז הארץ והערים הגדולות), אלא באזורי פריפריאליים יחסית, השוכנים בקרבה מקסימאלית לחיק הטבע ולעולם החקלאות המקומי. לינה בקיבוץ במסגרת חופשה בארץ היא לינה בסביבה פסטוראלית, שקטה, נעימה ורגועה, אשר הופכת את החופשה כולה לרגועה ומרגיעה במיוחד.

אירוח בקיבוץ מזרע
 
מושלם לנופש עם ילדים - לינה ואירוח בקיבוץ, ובפרט בכפר נופש קיבוצי דוגמת כפר הנופש שלנו כאן בקיבוץ מזרע, מושלמים גם עבור משפחות עם ילדים קטנים ובכל שכבות הגיל. בקיבוץ ניתן למצוא מרחבים ומדשאות רחבות ידיים, הרבה מאוד מקום לשחק ולהשתולל, אזורים רבים בהם הילדים יכולים לשחק ולהסתובב בעצמם גם בלי ליווי צמוד של ההורה (שכן בתוך הקיבוץ אין כבישים סואנים, מסוכנים ומלאי מכוניות) וכו'. כך, ההורים יכולים ליהנות מבקרים רגועים ונעימים במהלך החופשה, והילדים יכולים לשחק ולהשתולל, כמו גם ליהנות מהאטרקציות השונות שמציע הקיבוץ דוגמת בריכת שחייה גדולה ומאובזרת, פינת חי ועוד.

אירוח בקיבוץ בצפון

התאמה מלאה ומושלמת לתקופת הקורונה – אירוח בקיבוצים המותאמים לכך הוא גם אחת האפשרויות היחידות והטובות ביותר לחופשה במהלך תקופת הקורונה, המתמשכת בארץ ובעולם כבר תקופה ארוכה. בכפר נופש קיבוצי ורחב ידיים דוגמת כפר הנופש מזרע ניתן לנפוש תוך שמירה על כל הכללים וההנחיות המיוחדות, לא להסתכן בקרבה יתרה לאנשים זרים ולא לסכן אף אחד מבני המשפחה. הכל מנוהל על פי התקנות הנדרשות והמחמירות ביותר והאורחים נהנים ממרחב מספק על מנת שיוכלו להימנע מקרבה לאחרים, ככל הנדרש. כך ניתן לנפוש גם בהרכבים מורחבים יותר, דוגמת משפחה מורחבת או קבוצת משפחות הנופשות יחדיו.

אירוח בקיבוץ בצפון הארץ
 
מיקום אולטימטיבי: לינה בקיבוץ מזרע - ספציפית בכפר הנופש של קיבוץ מזרע ניתן ליהנות מכל היתרונות שהוזכרו לעיל, אך גם מיתרונות רבים הייחודיים לקיבוץ זה ולמיקומו בישראל. עמק יזרעאל, בו שוכן הקיבוץ, הוא מהאזורים הירוקים והפסטוראליים ביותר במדינה. במרחק של כשעה נסיעה בלבד ממרכז הארץ ניתן למצוא נופים ירוקים ופסטוראליים, קרבה לעולם החקלאות המקומי ולהיסטוריה המפוארת של היישוב בארץ ישראל, מסלולי טיולים סמוכים המתאימים לכל המשפחה וכאמור – אפשרות להגיע כולם יחד לחופשה מהנה ומפנקת, גם בתקופת הקורונה. המיקום של קיבוץ מזרע, בשילוב עם כפר הנופש האיכותי והמפנק המופעל במקום, הופכים את הלינה בקיבוץ לחוויה בלתי נשכחת ולחופשה האולטימטיבית עבור כל משפחה.