אירוח כפרי בצפון

בעידן המודרני, רוב אוכלוסיית העולם מתגוררת בערים גדולות וצפופות, וכך גם בישראל. פינות חמד בחיק הטבע שפעם היו במרחק נגיעה מהערים הגדולות נעלמו עם השנים ופינו את מקומן לבנייני מגורים חדשים, והחיבור היומיומי והבריא שלנו אל הטבע הולך ומתרחק מאיתנו.
מי מאיתנו לא מרגיש מדי פעם את התחושה החונקת הזאת של העיר? מי מאיתנו לא עצר פתאום, בזמן הריצה מהעבודה לגן של הילדה או בזמן הישיבה המייאשת בפקק, וחשב לעצמו "אני חייב חופשה בטבע"? ובאמת, יציאה מהשגרה אל הטבע, אל ציוץ הציפורים ושלוות מרבדי הדשא היא בדיוק הרענון שכל אחד מאיתנו זקוק לו מדי פעם, למילוי המצברים ולבריאות הנפש והגוף.
 
בישראל יש מגוון רחב של אפשרויות אירוח ולינה, המציעות לנופשים חוויות מסוגים שונים. אירוח כפרי בצפון הוא ענף תיירות חשוב ומרכזי, המאפשר לנופשים ליהנות לכמה ימים מאווירה שונה ומסגנון חיים חלופי. כפר הנופש בקיבוץ מזרע מכניס את אורחיו אל תוך שגרת החיים הקיבוצית – אל חדר האוכל המיתולוגי, אל פינת החי המטופחת, אל הבריכה המרעננת ואל השבילים עטופי הירק. וכך, כבר כשתיכנסו בשערי הקיבוץ, תוכלו להרגיש מיד כיצד העירוניות מתקלפת מכם ומתחלפת בשלווה של חופשה אמיתית.

אירוח כפרי בצפון בקיבוץ

היתרון הגדול בחופשה בלינה כפרית היא מגוון אפשרויות הבילוי שעומדות בפני הנופשים. לכל אחד מבני המשפחה יימצא הבילוי המושלם בעבורו, והאווירה הרגועה שמסביב תאפשר למשפחה להוריד הילוך מקצב החיים המהיר שאילו היא רגילה, לנשום עמוק ולבלות יחד ברוגע. טיול של אחר הצהריים בשבילי הקיבוץ, ארוחת מפנקת במסעדה באזור וערב על הדשא מול הכוכבים הם המתכון המושלם לחוויה משפחתית שלא תישכח עוד שנים רבות. 
 
בעבור המשפחות הללו מציע כפר הנופש מגוון חדרי אירוח בגדלים שונים, שמהם תוכלו לבחור את זה שעונה על צרכי משפחתכם בצורה הטובה ביותר. תוכלו למשל להגיע עם המשפחה המורחבת ולהתאים לכל אחד את החדר המתאים לו – סבא וסבתא בחדר זוגי ומשפחות עם ילדים בחדרים המשפחתיים. וכשכולם רוצים לבלות יחד – הם ימצאו בקלות פינת חמד נעימה בין כרי הדשא הפרוסים מסביב. וכבר קל לדמיין – המבוגרים יושבים על הדשא ומשוחחים ברוגע, הילדים מתרוצצים מסביב וקולות הצחוק שלהם משתלבים בשקט החודר עמוק לנפש וממלא אותה בשלווה.  

אירוח כפרי בצפון בקיבוץ מזרע

אירוח כפרי בצפון הוא אמנם נפלא למשפחות, אך גם זוגות ייהנו ממנו מאוד. לאלו שמעדיפים להתרחק מהמולת המלונות, על הפעלות הבריכה הרועשות והתורים העמוסים בתור לארוחת הבוקר, האירוח הכפרי מספק מקום מפלט מושלם. חדרי האירוח המפנקים והאיכותיים יספקו לזוג פינה רומנטית ונעימה, שממנה יוכלו לצאת לטיולים יד ביד בשדות המקיפים את הקיבוץ, לצאת לתצפית על העמק מפסגת הר התבור או הר גלבוע וליהנות מהטבע הנפלא של ארצנו. ובסוף היום, כשהערב יורד, השלווה והאינטימיות שמעניק האירוח הכפרי הם המפתח ליצירת בילוי רומנטי מרגש ומיוחד, אם בפינה אינטימית בדשא ואם על כוס יין בבר הקיבוצי.

חופשה טובה מאפשרת לנו לברוח מעט מהמציאות המוכרת, אך מתקנות הבטיחות של הקורונה לא ניתן להתחמק בימים אלו. על מנת שלא תצטרכו לדאוג לנושא, כפר הנופש מזרע דאג לכל בשבילכם – עמדות חיטוי ידיים הפזורות ברחבי המתחם, חיטוי יסודי של חדרי האירוח בין אורח לאורח, צוות עובדים עטוי מסכות, בדיקות חום בכניסה למקום, הצהרות בריאות והכי חשוב – מרחבים פתוחים המאפשרים לכל משפחה לשמור על מרחק בטוח ממשפחות אחרות וליהנות מחופשה בלי דאגות.

הנפש שלנו זקוקה מדי פעם למנה טובה של שקט ושלווה, שתעניק לה אנרגיות להתמודד עם הלחצים היומיומיים, הדאגות והעומס. כל שאתם צריכים לעשות הוא להיכנס לאוטו, לשים את פעמיכם לכיוון עמק יזרעאל הירוק ולהתחיל להיכנס לאווירה הכפרית והרגועה שבקרוב תעטוף אתכם מכל עבר.

נו, התחלתם כבר לארוז?